לימוד קרב מגע ישראלי – 5 המקומות המומלצים בארץ

אחד מסוגי אומנויות הלחימה הפופולאריות ביותר שקיימות בישראל הוא קרב מגע ישראלי. הפופולאריות של אומנות לחימה זו בקרב ישראלים, נובעת בין היתר מהעובדה שהיא פותחה בישראל, ושוכללה במהלך השנים על ידי ישראלים, בין היתר בצבא, והיא משמשת כשיטת לחימה במלחמות, קרבות ובמקרים אחרים בהם צריך להתמודד עם מחבלים פנים אל פנים.

אך מי שרוצה ללמוד את השיטה, לא חייב לחכות עד שהוא יגיע לצבא. הוא יכול ללמוד אותה גם במקומות אחרים. אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מועדונים בהם מועברים קורסים של לימוד קרב מגע על ידי גורמים מוסמכים. צריך לומר שאותם גורמים עברו קורס קרב מגע, במטרה להיות מאמנים בתחום, במטרה לספק את כל הידע הדרוש לתלמידים שלהם.

מי יכול ללמוד קרב מגע

לפני שאנחנו נציג רשימה של מקומות בהם ניתן ללמוד קרב מגע, חשוב להדגיש מי יכול ללמוד, מי יכול להירשם לקורסים.

ברמת העיקרון, כל אחד יכול בהתאמה לגיל ולנתונים הפיזיים שלו כמובן. ניתן למצוא קורסים שמותאמים לילדים, נשים וגברים בכל הגילאים. כל אחד יכול להחליט איפה הוא רוצה ללמוד, ולקבל את כל הכלים הנדרשים לשם כך.

צריך להדגיש עוד, בכל אחד מהמקומות שמועברים קורסים לנשים, ילדים או קבוצות אחרות, הרי שישנם מאמנים ומאמנות אשר מתמחים בכך. כלומר, לא מדובר על מאמנים כלליים, אלא מאמנים שאכן מתמחים בעבודה מול אותם קבוצות, מול אותם מתאמנים.

איפה אנחנו יכולים ללמוד קרב מגע

אימפקט – בית ספר אימפקט מציע מגוון רחב של אומנויות לחימה לכל המעוניין. בית הספר מכיל שורה ארוכה של מורים ומדריכים אשר עברו קורסי הדרכה אצל המרצים הטובים ביותר בתחום ויש להם ניסיון רב בתחום. לבית הספר סניפים שונים ברחבי הארץ.

בית ספר לקרב מגע – בית הספר ממוקם ברעננה ומציע את המרצים הטובים ביותר בתחום של קרב מגע בישראל. ניתן למצוא כאן חוגים לכל הגילאים, הן עבור ילדים, נשים וגברים. הקורס מציע תנאים ייחודים למתאמנים, אשר מאפשרים להם ללמוד את התחום בצורה מקצועית ואיכותית.

פרו קבע מגע – בית הספר שמציע אפשרות לכל אחד ללמוד קרב מגע, בכל מצב, בכל תנאי. בית הספר מעניק כלים רחבים מאוד לכל מי שמעוניין ללמוד את התחום, כולל כלים מנטאליים, פיזיולוגיים ואחרים. המטרה של בית הספר, הוא לא רק להכשיר את התלמידים לקרב מגע אלא גם לתת להם את הערכים הנדרשים, את הערך הנוסף שיכול ללוות אותם הן במסגרת האימונים והן בחיים בכלל.

מרכז גל – זהו מרכז שמכיל מגוון רחב של אימונים וחוגים, בין היתר גם כל מה שקשור לאומנויות לחימה וכן לנושא של לימוד קרב מגע. מדובר על מרכז שאפשר למצוא בו חוגים שמתאימים לילדים מגיל ארבע ומעלה, כמובן שיש התאמה בין תוכניות הלימוד ותוכניות החוגים השונים, לגיל ולצרכים.

אקספרט כושר קרבי – המקום מספק מגוון חוגים שמכשירים צעירים לצבא, לאימונים קרביים, ביניהם גם כל מה שקשור להיבט של קרב מגע. אפשר למצוא פה מדריכים ומרצים מהבכירים בתחום, יוצאי יחידות קרביות אשר התנסו בעצמם באומנויות לחימה שונות ובפרט בקרב מגע במהלך שירותם הצבאי.