אימוני קרב מגע – 10 המקומות הנבחרים בארץ שכדאי לכם להתאמן בהם

כשאנחנו רוצים להתאמן בכדורגל או כדורסל, יש לנו לא מעט מקומות בהם אנחנו יכולים לעשות את זה. לא מעט מגרשים בהם אנחנו יכולים לשחק ולהתאמן, וכן אנחנו יכולים לאלתר מקומות שונים, בעיקר אם מדובר על כדורגל או ענפי ספורט אחרים שאינם מחייבים מרכיבים מיוחדים וכל מה שצריך זה שטח.

אך כשאנחנו רוצים ללמוד ולהתאמן במסגרת אומנויות לחימה, דוגמא קרב מגע, הרי שאנחנו צריכים למצוא מקומות שמתאימים לכך באופן ספציפי, בין אם זה מבחינת תנאים ובין אם זה מבחינות אחרות.

לשמחתנו, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מקומות בהם מעבירים קורס קרב מגע עם מאמנים מנוסים, מאמנים איכותיים שיכולים לספק לנו את כל המידע ההכרחי בנושא. חלקם היו מאמנים בצבא וחלקם הגיעו לתחום במהלך השנים ויכולים לספק לנו את כל המידע המקצועי שנדרש בשביל שנוכל להתאמן בצורה מסודרת וללמוד את רזי האומנות.

כיצד בוחרים את המקום הנכון

לפני שנציג רשימה של עשרה מקומות בהם משתלם לערוך אימוני קרב מגע בצורה מסודרת, נציג מספר פרמטרים כיצד לבחור את המקום הנכון.

ראשית, יש לבחון מי עומד מאחורי המקום, איזה ניסיון יש לו, עד כמה הוא באמת מתמחה בתחום, והאם אנחנו יכולים לקבל אצלו את כל הכלים הנדרשים בשביל להתאמן בצורה טובה ומקצועית.

שנית, אנחנו צריכים לבחון את תנאי המקום, בין אם זה מבחינת גודל, מיקום, נוחות וכל דבר אחר שיכול להשפיע על איכות האימונים שלנו.

שלישית, אנחנו צריכים לבחון היכן המקום נמצא ועד כמה נוח לנו להגיע אליו. בוודאי אם אנחנו רוצים להתמיד ולהגיע בכל פעם כשיש לנו הזדמנות.

ארבע, חשוב לבדוק את התנאים, עלויות, וכן האם המקום מאפשר לנו להתאמן גם מחוץ לשעות הלימודים.

היכן מומלץ לנו להתאמן בקרב מגע

אימפקט – בית ספר בפריסה ארצית שמאפשר לנו ללמוד קרב מגע ברמות שונות עם טובי המאמנים.

בית ספר לקבע מגע והגנה עצמית I KRAVMAGA   – בית ספר ברעננה, שמאפשר לנו ללמוד גם בשטח פתוח (פארק רעננה) וגם במתחם סגור, עם עוד חבר'ה בני גילינו.

בית ספר קרב מגע בראשון לציון – בית ספר לבוגרים ומתבגרים, מכיל רמות שונות שיכולות להתאים לכל מי שמעוניין ללמוד את רזי המקצוע.

דן גדור – בית ספר לאומנויות לחימה ובפרט קרב מגע של דן גדור. כולל סניפים באזור הדרום והמרכז, לכל הגילאים.

ICF – בית ספר קרב מגע של ישראל אמרן, מומחה בתחום. מתאים לילדים, נשים, גברים, בכל הגילאים. כולל סניפים באזור המרכז,השרון והצפון.

נוקאאוט – בית ספר לאימוני קרב מגע והגנה עצמית, כולל למידה של אומנויות לחימה בתחומים שונים. בית הספר כולל סניפים בכל אזור השרון והמרכז.

בית ספר דורון – בית ספר בניהולו של יוסי שמואל בירושלים, מציע מגוון חוגים וקורסים בתחום, לכל הגילאים, לגברים ונשים.

לילך שיף – בית ספר לקרב מגע אשר מיועד לנשים, מספק חוגים לנערות ולנשים בוגרות, מלמד אותן כיצד להגן על עצמן בצורה בטוחה. ניתן להזמין קורסים ושיעורים לכל מקום, לכל קבוצה.

אביעד סגל – בית ספר קרב מגע שמעביר קורסים באזור השרון עבור מגוון רחב של תלמידים מכל הגילאים.

KM-SAFE – בית ספר קרב מגע באזור ראש העין והסביבה אשר בראשו עומד יהודה ון דר ולדן, אשר למד את התחום בהולנד וכעת מלמד בישראל.